Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę o pow. ok 2.09 ha w Janaszówku, gm. Sochaczew. Na działce znajduje się mały budynek mieszkalny o pow. 78 m2 i pow. użytkowej ok. 50 m2. Budynek choć nie ocieplony z zewnątrz, jednak wymurowany z podwójnej pełnej cegły ze szczeliną w środku, już sam w sobie jest odporny na mróz zimą i upały latem. Wewnątrz jest wiatrołap, kuchnia, łazienka, sypialnia i salon. Budynek przeszedł generalny remont, wymienione zostały instalacje, rozprowadzone CO z nowymi grzejnikami, wykonana została łazienka i kuchnia łącznie z całym wyposażeniem. W pokojach do ułożenia zostały panele na podłogach i domek gotowy. Oczywiście w budynku wymienione zostały również okna, a drzwi wejściowe wstawiono antywłamaniowe.
Budynek wraz z częścią działki ok. 5000 m2 jest ogrodzony, a na pozostałą część działki wykonana brama. Mimo, iż wzdłuż asfaltowej gminnej drogi po obu stronach jest zabudowa siedliskowa, jednak znaczne odsunięcie budynku ( o ok. 100 m) od tej drogi oraz niezabudowane sąsiadujące działki, sprawiają, że czujemy jakbyśmy mieszkali w bardzo luźnej zabudowie.
Działka w części ogrodzonej obsiana jest wypielęgnowaną trawą, a na końcu pozostawiona część na warzywniak. Jest bardzo dużo miejsca do urządzenia fantastycznego placu zabaw dla dzieci i wykonanie ogrodu marzeń.
Pozostała część działki w znacznej części powierzchni porośnięta jest mimozą i trawą, a ostatnia część tworzy początkujący młody lasek sosnowy obfitujący już w maślaki.
Zapraszamy Państwa na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.